TekŞifre Yeni Üyelik - Kurumsal

TTNET uygulamalarına tek bir şifre ile giriş yapmanızı sağlayacak TTNET TekŞifre’yi hemen oluşturun, hayatınızı kolaylaştırın. TekŞifre ile kullanabileceğiniz uygulamalar için tıklayın.


KİMLİK BİLGİLERİNİZ

  • Yenile
    Resimdeki karakterleri buraya giriniz

İLETİŞİM BİLGİSİ DOĞRULAMA

ONAY KODU

ADSL NUMARASI SEÇİNİZ

TTNET TEK ŞİFRE HESAP OLUŞTURMA

  • Yenile
    Resimdeki karakterleri buraya giriniz
  • Kayıt formunu doldurarak, tek şifre uygulaması kapsamında yakın zamanda, TTNET Müzik’te sunulan bazı hizmetleri ücretsiz olarak kullanma hakkına sahip olacaksınız (Hizmetleri tek şifre uygulaması kapsamında kullanmaya başlayabileceğiniz zamanı takip etmek ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz hizmetleri öğrenmek için www.ttnetmuzik.com.tr adresini sık sık ziyaret etmenizi öneririz). Ayrıca, TTNET abonesi iseniz, TTNET tarafından belirlenecek olan abonelik işlemlerini www.ttnet.com.tr web sitesinde yer alan TTNET Online İşlem Merkezi aracılığı ile gerçekleştirmeye yakın bir zamanda başlayabileceksiniz. Tek şifre uygulaması kapsamındaki bu imkanlardan faydalanabilmek ve hak ve yükümlülüklerinizi öğrenmek için aşağıda yer alan linkte açılacak TTNET Müzik Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi’ni ve TTNET Online İşlem Merkezi Son Kullanıcı Kullanım Koşulları’nı lütfen dikkatlice okuduktan sonra kutucuğu işaretleyerek sözkonusu sözleşmeleri kabul ettiğinizi beyan ediniz.

  • Değerli müşterimiz; TTNET, Türk Telekom, Aveanın size özel teklifler sunabilmesi için şirketlerden en az birinde aboneliğiniz devam ettiği sürece ve aboneliğiniz sonrasında bu şirketlerdeki abonelik ve kullanım ve konum bilgilerinizin bu şirketler arasında ve TTNET ile işbirliği yapan firmalarla paylaşılmasına ve işlenmesine izin veriyor musunuz?